Przejdź do treści

Archiwum

Co w zamian?
Kluby fitness, siłownie zamknięte do odwołania. Spacery to dla wielu z nas zbyt mały wysiłek fizyczny.
Pozostaje własne mieszkanie!
W dobie pandemii COVID-19 plusem trenowania w domu jest bezpieczeństwo sanitarne. A także na pewno oszczędność pieniędzy :). Ćwiczenia w domu nie zawsze muszą polegać na wykonywaniu setek powtórzeń – wystarczy umiejętnie wykorzystywać masę własnego ciała. Dodatkowo, po dobrych cenach, można kupić u nas przyrządy ułatwiające trenowanie w domu: hantle, piłki, maty, składane hula-hoop, steper czy skakankę.
Bezpieczeństwo sanitarne!
Takie akcesoria pozwalają dodatkowo zaoszczędzić czas na dojazd do i z siłowni, co jest na rękę osobom, które cenią bezpieczeństwo sanitarne i których wymówką jest brak czasu.

KARNETY świąteczne - kolekcja wielkanocna

Eleganckie, dla wszystkich firm, urzędów i instytucji, które pragną wysłać życzenia świąteczne, czy noworoczne, swoim kontrahentom partnerom biznesowym, klientom itp.
NOWOŚĆ !!! Karty świąteczne z symbolem Świąt Wiekanocnych - nasionami rzeżuchy.

Oferta luksusowych karnetów świątecznych. Oryginalne projekty graficzne, druk na wysokiej jakości papierze ozdobnym. Często stosowana folia metalivczna a także ciekawe laserowe wykrojenia.
Wnętrza kart zawierają dobrany kolorystycznie kartonik, dla wykonania indywidualnych nadruków a także wycinania laserowego.
Wróć do spisu treści